Zapewnij sobie pracę

Jak można zarabiać w czasach kryzysu i niestabilnego rynku pracy? Odpowiedź: wykorzystywać swoje umiejętności i talenty do budowania własnego biznesu. Sam wybierasz, kiedy i ile pracować, od razu dostajesz pieniądze za swoją pracę i robisz to, co lubisz a co robisz dobrze!

Praca na siebie, freelance i elastyczne godziny pracy już są normą w krajach rozwiniętych i zaczęły zdobywać popularność w Polsce. Dołącz i ty do tego trendu - czuj się bardziej swobodnie i pewnie swojej przyszłości. Będąc wykonawcą na serwisie iMaster, otrzymasz dodatkowe pieniądze, a skoro już pracujesz na własny rachunek - możesz znaleźć wiele nowych klientów. Na naszej stronie znajdziesz interesującą pracę dla studentów, pracę dla matek na urlopie macierzyńskim oraz pracę zdalną dla mieszkańców wszystkich regionów Polski.

Jak zostać wykonawcą?

Zacznij z wypełnienia swojego konta. W zakładce „Dane osobowe” wypełnij wszystkie pola i prześlij zdjęcie profilowe. Polecamy korzystać ze swojego prawdziwego zdjęcia, bo takie konta mają więcej zaufania więc zwiększają twoje szanse na znalezienie pracy.

W zakładce „Rodzaje pracy” wybierz takie kategorie pracy, które jesteś gotowy wykonywać. Gdy na naszej stronie będzie pojawiać się nowe zadanie w jednej z kategorii, będziesz uwiadomiony o tym pocztą elektroniczną. Oraz w menu „Wszystkie zadania” możesz zobaczyć wszystkie zadania, na które trwa przyjmowanie wniosków.

Zacznij podawać wnioski do wykonywania zadań, które Cię interesują. Jeżeli klient zdecyduje się na współpracę właśnie z Tobą, będziesz mieć dostęp do jego kontaktów, a on do Twoich. Skontaktuj się z klientem w celu ustalenia szczegółów i zabierz się do pracy!

Żeby powiększyć poziom zaufania do Ciebie klientów i dostawać więcej zamówień, polecamy uzyskać status „Sprawdzonego użytkownika”. Jak to zrobić? Czytaj dalej.

Rodzaje kont

Mamy dwa rodzaje kont: „Podstawowe” i „Sprawdzone”.

Rejestracja konta daje Tobie automatycznie profil „Podstawowy”. Natychmiast po zweryfikowaniu e-maila, właściciel takiego konta ma dostęp do wszystkich funkcji serwisu, czyli może przeglądać informacje na stronie, składać zamówienia oraz wybierać wykonawców, a także podawać wnioski do wykonywania zadań innych użytkowników.

Jeżeli masz chęć zmienić poziom swojego konta i uzyskać status „Sprawdzony” kliknij na link i wypełnij formularz. Dalej czeka na ciebie wywiad z naszym kolegą i potwierdzenie wpisanych danych przez dowód osobisty.

Status "Sprawdzony" dodaje więcej zaufania do użytkownika i powiększa jego szanse na to, że właśnie on dostanie tę pracę.

W profilu każdego "Sprawdzonego" użytkownika możesz zobaczyć którą informację o sobie on potwierdził podczas wywiadu oraz jakie dokumenty potwierdzające były przedstawione.

Żeby uzyskać „Sprawdzone” konto potrzebujesz jedynie zweryfikowania dowodu osobistego użytkownika.

Wszystkie Twoje dane paszportowe i osobowe w żadnym razie nie zostaną powierzone przez nas trzecim osobom. Te informacje są niedostępne dla nikogo oprócz administracji serwisu iMaster. Prośba użytkownika o uzyskanie statusu "Sprawdzony" może zostać odrzucona na którymkolwiek etapie sprawdzania bez wyjaśnienia. Oprócz tego, użytkownik może zostać pozbawiony statusu "Sprawdzony" przez przekraczanie przepisów dotyczących użytkowania serwisu.

Jak zarabiać więcej

  • Dobrze uzupełniony profil – to pierwszy krok do sukcesu. Im więcej informacji podasz, tym większe zaufanie dostasz od potencjalnych klientów.
  • Zwracaj uwagę na pojawienie się nowych ofert pracy na naszej stronie i za pomocą e-mailingu. Zapisz się na powiadomienia o nowych ofertach pracy w wybranych kategoriach i regularnie sprawdzaj pocztę, aby nie przegapić okazji.
  • Pamiętaj, że Twój wniosek – sprawia pierwsze wrażenie podczas wywiadu. Nie polecamy krótko zaznaczać „Jestem gotów to zrobić”, ale warto zaznaczyć jeszcze dlaczego zamówca potrzebuje właśnie Twoich usług. Bądź inny, reklamuj siebie, ale nie obiecuj tego, czego nie potrafisz zrobić.
  • Pracuj jaknajlepiej. Pozytzwne opinie od klientów to doskonały sposób szybko zdobyć sobie dobrą reputację na naszej stronie. Większość klientów chętnie da Tobie rekomendacje po skutecznym zakończeniu pracy. Ale taka opcja jest dostępna w razie zatrudnienia Ciebie przez nasz serwis.
  • Dostań status „Sprawdzony użytkownik”, przecież to powyższy poziom zaufania do Ciebie potencjalnych pracedawców. W tym celu potrzebujesz zweryfikować się

Powodzenia! I pamiętaj, że Twój kapitał to ty sam!

Яндекс.Метрика