Rozwiązanie Państwa problemów

W czasach kryzysu i destabilizacji, powstały Polakom takie główne pytania: „Jak zarobić pieniądze?” i „Jak oszczędzać pieniądze?” Odpowiada na te pytania serwis iMaster.

Outsourcing i Outstaffing to dostęp do wszystkich specjalistów bez potrzeby utrzymywać ich w swoim zespole. Jeśli potrzebujecie Państwo promotora lub kuriera tylko kilka razy w miesiącu, to dlaczego go zatrudniać na pełny etat?

Wiele zadań nie wymagają obecności pracownika w biurze, gdyż łatwo poradzi sobie z nimi pracownik zdalny. Zatrudniając pracownika tymczasowego przez serwis iMaster, możecie Państwo być pewni, że to solidna osoba!

Outsourcing i Outstaffing mają kilka zalet:

  • dostęp do każdego specjalisty, gdy jest potrzebny
  • zmniejszenie wydatków związanych z wynagrodzeniami
  • organizacja pracy w innych miastach przez pracowników zdalnych
  • rozszerzenie możliwości biznesowych bez zwiększenia personelu
  • oszczędność czasu na poszukiwania i szkolenia personelu

Ale serwis wyszukiwania pracowników iMaster rozwiąże problemy nie tylko przedsiębiorców i ludzi, planujących prowadzenie działalności gospodarczej. Każdy ma problemy, które potrzebują specjalisty dla rozwiązania.

Potrzebujecie Państwo kuriera, hydraulika, tłumacza, pomocy w domu lub niani dla Państwa dziecka? Wystarczy tylko zamówić usługę online, a jeden z wykonawców portalu iMaster wykona go za najlepszą cenę w wyznaczonym terminie!

Na stronie "iMaster" znajdziecie Państwo oferty swoich usług tylko od tych osób, które:

  • są odpowiedzialne i profesjonalne - konta użytkowników, którzy otrzymali trzy negatywne opinie są zablokowane
  • chcą pracować i są do tego gotowe - jeśli osoba odreagowała na Państwa zadanie, to znaczy, że ona ma czas i chęć, aby wdrożyć go na Państwa warunkach
  • pracują na własny rachunek, a więc skupią się na wynik
  • robią to, co im się podoba, a to znaczy, że wiedzą, jak to zrobić dobrze
  • pracują na swoją reputację: im wyższy wskaźnik, tym więcej nowych zamówień

Gdy macie Państwo wymagające zadania, polecamy wybierać wykonawców ze statusem "Sprawdzony" skoro zostali przebadani a profil ich jest zweryfikowany przez dowód osobisty.

Jak wybrać Wykonawcę

Właśnie utworzyli Państwo zadanie i wkrótce zaczęli otrzymywać oferty od wykonawców, którzy są gotowi do jego podjęcia. Jak wybrać osobę, której można to powierzyć? Wszystkie zadania są różne i nie ma uniwersalnego podejścia do wyboru kandydata, ale odpowiedząc na cztery pytania poniżej, będzie można zawęzić wybór wnioskodawców i ułatwić poszukiwanie freelancera.

1. Czy wartość usług jest głównym czynnikiem?
Oczywiście, że nie chcecie Państwo przepłacać, ale czy znacie Państwo dokładną kwotę, jaką jesteście gotowi zapłacić? Jeżeli tak, to składając zadanie warto wybrać opcję "Jestem gotów zapłacić za pracę" i podać cenę, oferty powyżej której nie będą rozpatrywane. To natychmiast zawęzi obszar wyszukiwania, ponieważ wnioski zostaną wysłane tylko do tych wykonawców, którzy zgadzają się z proponowaną ceną. Wybierając opcję "Niech wykonawca proponuje cenę", można porównać profile użytkowników oraz różne ceny i wybrać najlepszą ofertę.

2. Czy jesteście Państwo gotowi, aby zatrudnić wykonawcę, który jeszcze nie został sprawdzony oraz/lub nie ma referencji od poprzednich klientów?
Pytanie to jest bardzo ważne, a odpowiedź zależy od charakteru pracy. W naszym serwisie ciągle pojawiają się nowe oferty wykonawców, a wielu z nich są bardzo utalentowani i odpowiedzialni ludzie. Niektórzy początkujący oferują niższą cenę za swoje usługi w celu zdobycia opinii i reputacji na stronie internetowej. Jeżeli użytkownik nie posiada jeszcze żadnych recenzji, polecamy spojrzeć jego profil - może znajdziecie Państwo prawdziwego specjalistę, który właśnie robi dobre zniżki na swoje usługi. Ale dla realizacji bardzo ważnych zadań lepiej będzie rozważyć tylko wykonawców ze statusem „Sprawdzony użytkownik”, a wraz z dobrymi ocenami.

3. Jak ważne są terminy?
Jeśli praca jest pilna, to składając zamówienie podaj ostatni termin realizacji w polach „Potrzebuję wykonać to do”. Pomoże to wyeliminować tych wykonawców, którzy nie są gotowi do pracy w krótkim czasie oraz zaoszczędzi czas i wysiłek. W razie, jeżeli praca jest skomplikowana lub potrzebuje dużo czasu na wykonanie, niektórzy wykonawcy mogą zaoferować dalszy termin przesyłania.

4. Czy informacja podana przez wykonawcę jest wystarczająca?
Prośba o podanie w opisie projektu jakiejś konkretnej informacji lub odpowiedzi na pytanie (na przykład: "Proszę napisać, z którym oprogramowaniem graficznym pracuje Pan"), pomoże zrozumieć, który z wykonawców dokładnie zapoznał się z zadaniem, a który nie. Jest to bardzo skuteczny sposób, aby zawęzić wybór. To proste - jeśli potrzebnej informacji brakuje, być może i nie warto zwracać uwagę na tego wykonawcę.


Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogą Państwu zaoszczędzić czas i wybrać najlepszego wykonawcę.

Яндекс.Метрика