Ile kosztuje Państwa czas?

Każdy z nas czasami spotyka się z problemami, które należy rozwiązać, ale nie ma na to ani czasu, ani siły albo potrzebuje to pewnego doświadczenia i umiejętności zawodowych. Kiedy decydujemy się powierzyć komuś wykonywanie tego zadania, rozumiemy, że znaleźć odpowiednią osobę to nie jest tak łatwo. Aby to zrobić, musimy przeczytać ogrom reklam, wykonać kilka telefonów i powtórzyć zadanie każdemu z kandydatów. Jak zaoszczędzić czas i uniknąć pułapek: wysokich cen, pośredników, nieuczciwych wykonawców i td?

 

 

Macie Państwo proste rozwiązanie!

Proponujemy korzystać z darmowej platformy wyszukiwania wykonawców iMaster.com.ua! To pomoże nie tylko uniknąć możliwych trudności, ale również daje wiele zalet:

 • Oszczędza czas – zadanie postawione, a będą reagowali tylko ci, którzy zgadzają się z warunkami i są gotowi do podjęcia pracy.
 • Bezpieczeństwo – sprawdzamy naszych wykonawców, aby minimalizować wszelkie możliwe ryzyko.
 • Najlepszy serwis – nasi wykonawcy bardzo cenią swoją reputację. Możesz zbadać opinie innych użytkowników i zostawić własną.
 • Oszczędza pieniądze – płacisz ani za usługi pośredników, ani za czas, zmarnowany przez pracownika, ale tylko za wykonaną pracę.

Określenie "wolny strzelec" jest już znane wielu ludziom, ale jest to związane przede wszystkim z różnymi usługami IT, tłumaczeniem lub copywritingiem tekstów. Dzięki serwisowi iMaster outsourcing personelu (wykorzystywanie zasobów zewnętrznych) jest możliwy we wszystkich dziedzinach.

Outsourcing obecnie to najlepsze rozwiązanie dla biznesu w Polsce, którego celem jest zmniejszenie kosztów, lepsze wykorzystanie czasu i zasobów. Proponujemy wypróbować już teraz i ocenić wszystkie zalety na własnym doświadczeniu!

Jak to działa?

1
Utwórz zadanie

wystarczy napisać,
co i kiedy robić

2
Dostań oferty

od sprawdzonych wykonawców
już po kilku minutach

3
Wybierz wykonawcę

porównaj oferty wykonawców
i wybierz najlepszą

 

 1. Tworzycie Państwo aplikację dla pożądanego pomocnika - to proste! Możecie Państwo
  • wybrać jedną z kategorii
  • napisać co i kiedy należy zrobić
  • określić cenę za pracę lub zaznaczyć, że wykonawca może oferować swoją cenę
  • podać swoje kontakty - będą dostępne wyłącznie dla wybranego kandydata
 2. Już po kilku minutach zaczniecie Państwo otrzymywać oferty od sprawdzonych wykonawców. Wybierzcie Państwo wykonawcę na podstawie jego rankingu oraz wartości usług
 3. Potwierdźcie Państwa wybór naciskając przycisk "Wybierz wykonawcę". Zaraz potem będą dla Państwa dostępne dane kontaktowe wykonawcy, więc można się z nim skontaktować w celu omówienia szczegółów.

Яндекс.Метрика